Projekt SENTICE HILLS 2018 - IV.ročník Sentice Hills 

Spolek SENTIČAN, z.s. připravil pro své obyvatelé, návštěvníky, přátelé a další široké publikum již 4.ročník kulturně-společenského festivalu Sentice Hills. Jednalo se o uměleckou přehlídku různých kapel, bohatého doprovodního programu pro malé i velké v přírodním prostředí – na louce u křížků v obci Sentice, tj. open air. Vše proběhlo v sobotu dne 18.8.2018.

Návštěvníci měli možnost se již od oběda zapojit do různých soutěží a doprovodních sportovních aktivit u nás na kopci  ( pro děti např. soutěž o nejlepšího závodního jezdce na šlapacích autíčkách, výuky oblíbených tanečních kroků street dancu atd.) 

Jedná se o již tradiční festival, který je charakteristický svou živelností, žánrovou pestrostí a progresivitou v oblasti tradiční a nekomerční hudby, divadle i zájmových činnostech a osobitých představeních.

Cílem projektu bylo podpořit aktivní, živou kulturní tvorbu amatérských umělců a také představit široké veřejnosti různé hudební žánry v podání amatérských hudebních těles, sólistů a revivalových kapel. 

 

Festival se stal součástí společenského a kulturního života v Senticích a jeho okolí a díky finanční podpoře Jihomoravského kraje ve výši 25 000,- Kč jsme v prostřední naší krásné vesnice a kraje pomohli podpořit a rozšířit povědomí o regionálních i nadregionálních interpretech, sólistech i souborech. Hlavním přínosem byla vzájemná podpora, spolupráce a posilování aktivit a činnosti uvnitř lidí ve spolku s cílem posílit zájem o iniciativu místních aktivit udržujících kvalitu našeho společného kulturně - společenského života na venkově.

 

 

Kontakt

Miriam Jedličková
Sentice 191
666 03

IČ: 03883922

+420 731 499 194

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode