V. ročník Sentice Hills v roce 2019

Spolek SENTIČAN připravil pro své obyvatelé, fanoušky, návštěvníky, přátelé a další široké publikum v tomto roce další, již 5. ročník kulturně-společenského festivalu Sentice Hills. Jednalo se o uměleckou přehlídku revivalových i profesionálních kapel, bohatého doprovodního programu pro malé i velké v přírodním prostředí – na louce u křížků  obce Sentice. Celá akce se konala v letní den – sobotu 17.8.2019.

Akci zaštitoval kromě sponzorů uvedených na propagačních materiálech a letácích i Jihomoravský kraj - všem sponzorům za jejich podporu a dlouhodobou přízen DÉKUJEME. 

Oficiální program začal od 16.00, a to zábavnou a atraktivní aktivitou pro děti i dospělé: "závody o zlaté vidle“.  Do aktivity byla plně zapojena i široká veřejnost. Po vyhlášení vítězů závodu se přítomným představilo dámské taneční vystoupení ze susedné obce Hradčany. Tanečnice ze souboru Hr.Ladies rozvlnili a správně naladili přítomné na příchozí kapelu Ukulele Orchestra jako Brno. Po fantastickém vystoupení mikrofon převzala další vynikající revivalová kapela : Jon Bon Jovi Revival. Přítomen dav zajásal a díky dobrému počasí dospělých návštěvníků dále přibývalo. Krátkým, ale vskutku výbojným oživením přítomné strhla následná taneční kreace amatérského tanečního souborů z městyse Lomnice pod názvem: LOTA Lomnice. Dámy předvedly výkon hodný profesionálů a odcházely doprovázené zaslouženým potleskem. 

Revivalová kapela AC/CZ, která završila 5.ročník Sentice Hills v roce 2019, byla skutečnou třešničkou a svými charakteristickými tóny naplnila celé údolí až do pozdní půlnoci. Fantastické!

Akce byla od svého začátku doprovázena profesionální moderátorkou sl. Binkovou a dalšími aktivitami dle původního programu. Na louce byla pro přítomné vyhrazena místa na stany pro ubytování, parkoviště a další technické zázemí. Celkový počet návštěvníků dle odhadů překročil počet 450 lidí v průběhu celého odpoledne.

Tento ročník byl opět charakteristický svou živelností, žánrovou pestrostí a progresivitou v oblasti tradiční a nekomerční hudby, tanečních vystoupení i zájmových činností. Cílem projektu bylo podpořit aktivní, živou kulturní tvorbu amatérských umělců a také představit široké veřejnosti různé hudební žánry v podání amatérských hudebních těles, sólistů a revivalových kapel v Senticích.

Velké poděkování za nezapomenutelné zážitky patří všem účinkujícím, interpretům a tanečnícím. 

Největší poděkování však patří vám, všem přítomným nebo budoucím návštěvníkům a posluchačům. Věříme, že jsme Vás opět nezklamali a těšíme se na viděnou 15.8.2020 !  

 

Kontakt

Miriam Jedličková
Sentice 191
666 03

IČ: 03883922

+420 731 499 194

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode